Przejdź do treści

Jesteśmy dla Was… 

… Już 20 lat 

Niezastąpione doświadczenie

Innowacyjny potencjał

Oszczędność czasu

O Nas

Jesteśmy rodzinną firmą zajmującą się remontami mieszkań i domków jednorodzinnych. Kieruje nami dążenie do doskonałości. Wszystko, co robimy, staramy się osiągnąć jak najmniejszym nakładem finansowym. Dzięki temu oferujemy usługi w przystępnej cenie. Działamy w branży od 20 lat, co pozwoliło nam zdobyć ogromne doświadczenie we wdrażaniu nowatorskich rozwiązań technologicznych oraz strategii budowlanych. Pozyskaliśmy wielkie grono zadowolnych klientów, którym dostarczyliśmy ogromną satysfakcję.

Firma Fairplay wykonała niezliczoną ilość renowacji i ulepszeń domów na terenie Elbląga i okolic, jak również na terenie województwa warmińsko-mazurskiego i pomorskiego. Posiadamy środki, żeby podjąć kilka zleceń jednocześnie. Dysponujemy kilkoma pojazdami oraz pracujemy na kilka ekip. Nasze skupienie i determinacja koncentrują się wyłącznie na naszych klientach. Podczas prac remontowych wykonujemy nowe kuchnie i łazienki. Kładziemy instalacje elektryczne i sanitarne, układamy podłogi, płytki, tynkujemy oraz malujemy. Specjalizujemy sie również w cekolowaniu bezpyłowym.

Twoja satysfakcja jest siłą napędową, która pomaga nam tworzyć i odnawiać najpiękniejsze przestrzenie. Jeśli szukasz firmy do remontu domu lub mieszkania w okolicach Elbląga, firma Fairplay jest Twoim najlepszym wyborem.

Nasze zaangażowanie

Zobowiązujemy się do przestrzegania najbardziej cenionych wartości w każdym projekcie i zadaniu, którego się podejmujemy. Nasz zespół zawsze chętnie wysłucha Twojej opinii na temat projektu.

ŻADNYCH UKRYTYCH KOSZTÓW

Firma Fairplay zawsze kończy pracę w ustalonym terminie i minimalizuje nieoczekiwane wydatki związane z procesem remontowym. Przed przystąpieniem do pracy dokładnie ocenimy wymagania klienta i przygotujemy kompleksową wycenę.

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Nasze usługi renowacyjne mieszkań i domów wykonywane są z idealną precyzją. Dokładamy wszelkich starań, by upewnić się, że powierzony nam projekt jest w dobrych rękach. Z pasją wykorzystujemy tylko najlepsze technologie i wysokiej jakości materiały, aby osiągnąć idealne rezultaty.

SATYSFAKCJA GWARANTOWANA

Staramy się poświęcić czas na wysłuchanie Twoich potrzeb i zaproponować najbardziej opłacalne rozwiązania, które spełnią najwyższe standardy. Firma Fairplay zawsze dąży do doskonałości i przekroczenia oczekiwań naszych klientów.

Każdy projekt zaczyna się od rozmowy

Zmieniamy pomysły w rzeczywistość. Stawiamy na wyzwania i różnorodność. Uwielbiamy pracować z klientami, którzy oczekują doskonałej obsługi i bezkompromisowej jakości. Zespół Fairplay zawsze słucha Twoich opinii na temat projektu. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, zadzwoń lub użyj formularza kontaktowago.

Facebook